журнал "Бизнес и безопасность"

Switch to desktop Register Login

«БЕЗПЕКА 2018»: підсумки виставки

Оцените материал
(0 голосов)

pr bezpeka sm

 

XXIII Міжнародна виставка «БЕЗПЕКА  2018»
Індустрія безпеки
23-26 жовтня 2018, Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»,

 bb2018 1

23-26 жовтня 2018 р. у Києві відбулась XXIII міжнародна виставка «БЕЗПЕКА 2018». Виставка пройшла успішно, адже питання безпеки залишаються актуальними у всіх сферах, особливо в  енергетичній, промисловій, військовій, фінансовій та інформаційній.
Цього року у виставці взяли участь 107 компаній-експонентів з України, Німеччини, Польщі та США. Понад 35% учасників виставки — українські виробники, які гідно конкурують із закордонними брендами, представляючи вітчизняне пультове та об’єктове обладнання, прилади пожежної безпеки, установки газового та порошкового пожежогасіння, технічні засоби пожежно-охоронної сигналізації, побутові радіоелектронні пристрої ВЧ- і СВЧ-діапазону, радіостанції, відеодомофони, панелі виклику, плати, кабельне кріплення, системи охоронної сигналізації і контролю доступу, GSM-сигналізації, безперебійні блоки живлення, пульти охорони, сервери, сховища даних, робочі станції та багато іншого.

bb2018 7

bb2018 47

bb2018 70

bb2018 114

bb2018 135

bb2018 141
В рамках виставки відбулось понад 30 заходів: семінари, конференції, круглі столи та презентації, а також показові виступи групи швидкого реагування компанії «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» та виступ збірної ТОВ "ВЕНБЕСТ" з Поліцейського хортингу, володаря кубку України 2018 року.
В цілому, у рамках тематичних експозицій на виставці були представлені новітні розробки від закордонних і вітчизняних виробників: технічні системи та засоби безпеки, системи відеоспостереження, контролю доступу, охорони периметра, пожежної безпеки, а також банківська безпека, активне і пасивне мережеве обладнання. Також учасники виставки представили системи автоматизації та безпеки будівель, системи безпеки на транспорті та безпечне електропостачання, обмундирування і екіпірування.
В черговий раз «БЕЗПЕКА 2018» підтвердила свій статус головної події року в індустрії безпеки України, яка концентрує на єдиному майданчику повний спектр інновацій для забезпечення безпеки держави, підприємств, офісів, приватних помешкань та громадян.
Традиційно, виставка відбулась за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, а також Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, й інших галузевих організацій та асоціацій.
Кількість відвідувачів виставки «БЕЗПЕКА 2018» - 6230 чоловік. Це керівники компаній і промислових підприємств, головні інженери та головні енергетики, фахівці в галузі безпеки, технічні директори, керівники департаментів інформаційних технологій (CIO), керівники департаментів інформаційної безпеки (CSO), IT-фахівці та фахівці з інформаційної безпеки (ІБ), представники державних і недержавних структур та ін.

2 листопада  2018 р.

Інформаційна довідка. Міжнародна виставка «БЕЗПЕКА 2018» проходить щорічно у Києві. Організатори — компанія «Євроіндекс» та Експоцентр «Наука» НАН України. Провідні світові і вітчизняні бренди щорічно обирають виставку «БЕЗПЕКА» для виведення на ринок нових продуктів і рішень в різних напрямках сфери безпеки. Щороку в рамках виставки проходить більше 30 заходів, які відвідують фахівці галузі, керівники компаній і підприємств, представники державних установ та організацій.

За додатковою інформацією звертайтеся: +38 (044) 461-93-01, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Последнее изменение
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии